Tester oprogramowania (QA Engineer) – Sopot

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeń w Trójmieście, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Testera Oprogramowania.

Zadania:

  • weryfikacja poprawności działania nowych funkcji aplikacji przed ich wdrożeniem
  • tworzenie planów testów, przypadków testowych i ich wykonanie
  • wykrywanie, analiza i raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów
  • dokumentowanie realizowanych zadań i wdrażanych zmian
  • przygotowywanie dokumentacji użytkownika
  • weryfikacja i diagnozowanie błędów zgłoszonych przez użytkowników
  • współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • min rok doświadczenia w planowaniu testów, pisaniu scenariuszy i testowaniu aplikacji webowych
    • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami i technologiami w obszarze testów automatycznych
    • mile widziane doświadczenie  z zakresu testów jednostkowych oraz frameworków do mockowania usług
    • doświadczenie w pracy z Jenkins, GIT
    oraz
  • mile widzna znajomość konteneryzacji aplikacji
  • mile widziane znajomość narzędzi obsługi zgłoszeń i projektów np. JIRA
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • spostrzegawczość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • Kartę multisport
  •  Prywatną opiekę medyczną
  •  Kurs języka angielskiego
  •  Wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze