Tester Oprogramowania/ QA- Sopot

Dla naszego Klienta, firmy IT budującej  systemy dla klientów z sektora ubezpieczeń w kraju i za granicą, poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby, która dołączy do zespołu testerskiego w Sopocie jako Tester oprogramowania/ QA.

Zadania, które czekają na Ciebie:

  •  realizacja zadań związanych ze współtworzeniem jakości i standardów naszej pracy, a także weryfikacją poprawności rozwiązań przez nas wytwarzanych,
  •  manualne testowanie frontendowych i backendowych funkcjonalności tworzonych przez zespół programistów (testy funkcjonalne, regresyjne, integracji, eksploracyjne),
  •  tworzenie dokumentacji, raportowanie, wyszukiwanie i analizowanie błędów,
  •  planowanie testów według określonych wymagań biznesowych (praca z dokumentacją),
  •  tworzenie scenariuszy testowych,
  •  monitorowanie i kontrola realizacji procesu testów i wdrożenia względem ustalonego harmonogramu działań,
  •  szacowanie prac przed podjęciem ich realizacji z ujęciem systemów zaangażowanych w daną ścieżkę biznesową/testowaną,
  •  tworzenie testów automatycznych pod kątem regresji (Cypress, Postman, Soap UI)

Oczekujemy, że posiadasz:

  •  minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Testera oprogramowania,
  •  doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych,
  •  dobrą znajomość zasad, metod i procesów testowych,
  •  umiejętność tworzenia przypadków testowych,
  •  umiejętność wykorzystywania narzędzi developerskich w przeglądarkach,
  •  znajomość podstaw SQL,

Mile widziane są:

  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
  • doświadczenie w Soap UI oraz Postman

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • Opcję pracy hybrydowej
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji oraz wpływ na rozwój procesów, rozwiązań IT
  • Szeroki pakiet benefitów zawierający opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport liczne dofinansowania
  • Nowoczesne biuro w centrum Sopotu