Specjalista ds. sprzedaży B2B – Warszawa/Katowice

Dla Naszego klienta – szwedzkiej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży B2B.

Lokalizacja: Warszawa/Katowice

Na tym stanowisku będziesz pracować z produktami premium profesjonalnej marki odzieży roboczej oraz prowadzisz sprzedaż korporacyjną.

Główne zadania

  • aktywna sprzedaż
  • kontakt telefoniczny, mailowy z klientami (cold calling, cold mailing)
  • spotkania z klientami biznesowymi
  • budowanie pakietów produktów i usług oraz ofert
  • zarządzanie własnym portfelem klientów i rozwijanie relacji z klientami
  • współpraca z zespołem i branch managrem
  • w razie potrzeby – wsparcie w sprzedaży w sklepie

Oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w sektorze b2b)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na klienta i na cel
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • zaangażowany i dynamicznie rozwijający się zespół
  • najwyższej jakości marki na rynku, które umożliwiają skuteczną sprzedaż i dbałość o klienta
  • możliwość rozwoju
  • auto służbowe do użytku zespołu
  • motywacyjny model wynagrodzenia (miesięczna pensja + premie) + opieka medyczna