Specjalista ds. sprzedaży (B2B) – Gdynia/Kraków

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży HR/IT poszukujemy energicznej i ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Lokalizacja:

Gdynia/Kraków

Zadania:
● nawiązywanie relacji z klientami B2B
● sprzedaż produktów firmy (telefonicznie i mailowo)
● realizowanie planów sprzedażowych
● negocjowanie warunków umowy i zamykanie transakcji biznesowych
● raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem CRM

Oczekujemy:
● przynajmniej 2 lat doświadczenia w kontakcie z klientem B2B
● zainteresowania sprzedażą
● umiejętności nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
● umiejętności planowania i priorytetyzacji pracy
● doświadczenia w pracy na systemach CRM
● determinacji i konsekwencji w osiąganiu wyznaczonych celów
● umiejętności pracy w zespole
● znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2
Nice do have: doświadczenie w branży HR lub IT
dla kandydatów z Krakowa: możliwości wyjazdu na około 3-tygodniowe szkolenie
do Gdyni na początku współpracy

Co u nas znajdziesz:
● umowę o pracę (wynagrodzenie bazowe + comiesięczne premie za realizację planów sprzedażowych)
● pracujemy w oparciu o metodę Sandlera
● elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 a 9:30)
● empowerment – wierzymy, że będziesz wykonywać swoją pracę najlepiej jak
potrafisz
● dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i lekcje angielskiego z native
speakerem
● zgrany zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę
● szacunek i transparentność – nasi szefowie naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi
● w Gdyni: nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymilana z dobrą kawą i
świeżymi owocami 🙂