Specjalista ds. personalnych i komunikacji – Gdańsk

Dla naszego klienta – firmy z branży ubezpieczeń z siedzibą w Gdańsku, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. personalnych i komunikacji.

 Twój zakres obowiązków:

  • udzielanie bieżącego wsparcia personalnego pracownikom ze szczególnym uwzględnieniem kadry menedżerskiej
  • wsparcie realizacji strategii komunikacji wewnętrznej w firmie
  • opracowywanie treści w kanałach social media
  • budowanie zaangażowania pracowników w życie organizacji i realizację jej celów (z wykorzystaniem platformy Intranet)
  • organizacja wydarzeń dla pracowników (online i stacjonarnych)
  • udział w realizacji projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)
  • doraźne wsparcie w projektach rekrutacyjnych
  • systematyczne badanie potrzeb rozwojowych oraz organizacja i wsparcie w doborze szkoleń oraz innych narzędzi rozwojowych
  • inne działania z obszaru HR (np. wellbeing, employer branding, onboarding, exit interviews)

Nasze wymagania:

  • 2 letnie praktyczne doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów z zakresu komunikacji, employer branding i/lub HR
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inicjatyw z zakresu zaangażowania pracowników, CSR
  • wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, ZZL lub inne o profilu adekwatnym do stanowiska)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
  • nastawienie na realizację celów biznesowych oraz współpracę z osobami na różnych szczeblach w organizacji
  • proaktywna postawa, chęć do poszukiwania rozwiązań oraz dzielenia się wiedzą

Oferta:

  • Praca na rozwojowym stanowisku z realnym wpływem na wdrażane rozwiązania
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia, premia od zrealizowanych projektów
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • Opcja pracy hybrydowej