Solution Architect- Sopot

Zakres obowiązków:

  • proponowanie rozwiązania i projektu architektury,
  • przygotowywanie opisu rozwiązań na poziomie koncepcji jak również zejście do szczegółowego rozpisania na podstawie wymagań biznesowych,
  • zapewnienie, że projekt będzie skoncentrowany na standaryzacji, skalowalności, bezpieczeństwie przy jednoczesnym uwzględnianiu elementu opłacalności projektu,
  • udział w procesie zatwierdzania projektów architektonicznych z perspektywy architektury korporacyjnej,
  • udział w audytach IT,
  • aktualizacja dokumentacji architektury rozwiązań IT, mapowanie istniejących rozwiązań i przepływów.

Wymagania:

  • doświadczenie i/lub znajomość następujących zagadnień: architektura aplikacji, architektura danych, architektura techniczna, zarządzanie i bezpieczeństwo IT, TOGAF, EA, UML, BPMN,
  • mile widziana orientacja w zakresie języków programowania,
  • znajomość SQL/Python,
  • umiejętność określania problemów systemowych i koordynowania odpowiednich rozwiązań,
  • umiejętności analityczne,
  • silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • radzenie sobie ze złożonością i rozwiązywanie problemów przy napiętych terminach.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.