SOC Operator – Gdańsk/Warszawa/Katowice/Olsztyn

Dla naszego klienta – integratora IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko SOC Operator.

Miejsce pracy: Gdańsk / Warszawa / Katowice lub Olsztyn

Zadania:

  • monitorowanie/obsługa/reagowanie na incydenty
  • konfigurowanie urządzeń sieciowych pod kątem bezpieczeństwa
  • współpraca z zespołem Cyber

Oczekiwania:

  • około 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku / SOC
  • znajomość rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa Fortigate, IBM, WAZUH, Checkpoint oraz obsługi poszczególnych modułów
  • znajomość podstawowych frameworków branżowych związanych z cyberbezpieczeństwem (np. NIST)
  • umiejętności pracy w dockerze

Oferta:

  • możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinasowanie zajęć sportowych
  • dwa dodatkowe płatne dni urlopu wypoczynkowego
  • wolontariaty i wspieranie lokalnych społeczności
  • umowa o pracę lub kontrakt b2b