Programista PHP (Web developer)-Gdańsk

Dla naszego klienta – producenta suplementów diety dla sportowców do firmy w Gdańsku, poszukujemy obecnie web developerów – programistów PHP na różnym poziomie zaawnasowania.

Zadania:

  • Projektowanie nowych stron internetowych,
  • Aktualizacje już istniejących stron internetowych,
  • Rozwój istniejących aplikacji firmowych,
  • Integracja systemów: Comarch – ecommerce.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie informatyczne,
  • Znajomość współczesnych technologii informatycznych,
  • Doskonała znajomość PHP, JS, CSS, HTML, Bootstrap, JQuery,
  • Doskonała znajomość zarządzania treścią PrestaShop, WordPress,
  • Znajomość programowania obiektowego w PHP,
  • Znajomość framework’ów PHP,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MSSQL),
  • Znajomość framework’ów JavaScript,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność tworzenia nowoczesnych, responsywnych układów stron internetowych,
  • Znajomość systemów CMS.

Klient oferuje:

  • Formę zatrudnienia do uzgodnienia (konieczna obecność w firmie),
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szerokie portfolio produktów i projektów,
  • Karty Multisport Plus w pełni finansowane przez pracodawcę,
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wciąż rosnącej pozycji na rynku.
  • Elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz czy zaczynasz o 8.00 czy o 9.00),
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika,
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach