Programista PHP – Sopot/remote
Dla naszego klienta który świadczy od kilkunastu lat usługi w zakresie kompleksowej likwidacji szkód i organizacji napraw urządzeń elektronicznych oraz pojazdów szukamy obecnie Programisty PHP. Firma realizuje procesy backoffice’owe dla dużych i globalnych firm ubezpieczeniowych.

Liczba zlikwidowanych szkód, wysoka jakość obsługi klienta i rozbudowana sieć współpracujących z nami serwisów naprawczych stawiają nas w czołówce najbardziej doświadczonych firm działających na polskim rynku ubezpieczeniowym.
Profesjonalny zespół specjalistów odpowiedzialnych za obsługę klienta jest wspierany nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

Zadania:

  • Tworzenie i rozbudowa aplikacji internetowych w języku PHP
  • Rozwijanie i integracja obecnych systemów,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Ścisłą współpracę z zespołem programistycznym
  • Uczestnictwo w projektach i wdrożeniach w obszarze rozwoju aplikacji IT
  • Doskonała współpraca w zespole przy realizacji zadań, jak również chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami zespołu
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów oraz optymalnych sposobów realizacji zadań.
  • Komunikowanie się w sposób otwarty i efektywny (nastawiony na realizację celu/zadania)
Doświadczenie zawodowe:
  • Minimum 1-2 lata pracy w programowaniu z wykorzystaniem PHP
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia z relacyjnymi bazami danych
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia SOAP/REST API
Wymagane technologie:
  • PHP 7
  • PostgreSQL
  • SOAP/REST API
  • HTML, CSS, JavaScript, AJAX
  • GIT
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość NodeJS, Angular
  • Znajomość frameworka Symfony
  • Konteneryzacja aplikacja (np. Docker)
  • Znajomość procesu CI/CD
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją z zewnętrznymi API
  • Znajomość OWASP
Oferujemy:
  • Karta multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kurs języka angielskiego
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Pokój relaksu – do dyspozycji naszych pracowników
  • Świeże owoce dla pracowników
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę zdalną (50%)
Proces rekrutacyjny:
  • Wyłącznie 1 merytoryczna rozmowa z przełożonym i architektem rozwiązań