Pentester – Gdańsk/Warszawa/Katowice/Olsztyn

Dla naszego klienta – integratora IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Pentester.

Miejsce pracy: Gdańsk / Warszawa / Katowice lub Olsztyn

Zadania:

  • obsługa profesjonalnych narzędzi pentesterskich
  • obsługa projektów związanych z różnymi typami infrastruktury sieci i możliwościami ingerencji
  • testowanie systemów
  • tworzenie raportów z przeprowadzonych działań wskazujących na ewentualne zagrożenia

Oczekiwania:

  • znajomość przynajmniej jednej metodologii (PTES, OSSTMM, OWASP)
  • praktyczne umiejętności przeprowadzania testów penetracyjnych (znajomość narzędzi oraz sposobu wykorzystania)
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach
  • ciekawość poznawania nowych rozwiązań

Oferta:

  • możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinasowanie zajęć sportowych
  • dwa dodatkowe płatne dni urlopu wypoczynkowego
  • wolontariaty i wspieranie lokalnych społeczności
  • umowa o pracę lub kontrakt b2b