Manager ds. Tożsamości i Dostępu (IAM)- Sopot
Dla naszego klienta obecnie poszukujemy  Managera ds. Tożsamości i Dostępu (IAM).

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymywanie planu rozwoju oraz wykorzystania produktów w ramach strategii technologii i architektury dla obszaru IDAM,
  • współpraca, koordynacja, kontraktowanie i rozliczanie działań z zewnętrznym dostawcą usług informatycznych,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu wskaźników jakości funkcjonowania procesu (KPI),
  • odpowiedzialność za utrzymanie, rozwój procesów zarządzania tożsamością i uprawnieniami w obszarze IAM i PAM,
  • opracowanie i utrzymanie aktualnej i przyszłej dokumentacji standardów IAM,
  • opracowanie integracji środowisk IAM/PAM z narzędziami biznesowymi oraz dostawcami uwierzytelnienia,
  • rozwijanie kompetencji z obszaru IAM (bezpieczeństwa tożsamości i zarządzania dostępami),
  • odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój systemów IGA oraz PIM/PAM zgodnie z określonym SLA,
  • odpowiedzialność za zabezpieczenie kont uprzywilejowanych zgodnie z wewnętrzną legislacją oraz regulatorem zewnętrznym,
  • współpraca z audytorem, praca z zaleceniami, tworzenie i realizacja planów naprawczych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, matematyka, zarządzanie,
  • doświadczenie w dziedzinie zarządzania tożsamością i dostępem oraz tożsamościami cyfrowymi,
  • znajomość procedur związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem, znajomość dobrych praktyk i zasad z tego obszaru, zgodnych ze światowymi standardami,
  • doświadczenie w opracowywaniu map drogowych i odpowiedzialności za proces standaryzacji rozwiązań zarządzania tożsamością i dostępem (IAM),
  • doświadczenie wdrożeniowe usług IAM, które obejmuje m.in. precyzyjną kontrolę dostępu, zabezpieczenia oparte na zasadach, zarządzanie tożsamością,
  • znajomość systemów IGA oraz PIM/PAM,
  • dobra znajomość procesów IAM i PAM,
  • doświadczenie w pracy w działach IT bądź security,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.