Java Developer – Gdańsk

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy, która otwiera nowe centrum technologiczne – Agile Delivery Center w Gdańsku, poszukujemy Java Developera.

Twoje zadania:

  • będziesz tworzyć nowoczesne aplikacje dla klientów zewnętrznych w technologii Java;
  • pracować w międzynarodowych zespołach korzystając z naszych z najlepszych praktyk i metodyk zwinnych (np. ScrumSAFeKanban);
  • rozwijać się w obszarze profesjonalnego wytwarzania oprogramowania, Clean Code itp.;
  • będziesz blisko współpracować z doświadczonymi ekspertami, a przez to także mieć szerokie możliwości pogłębiania wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Oczekiwane kompetencje i doświadczenie:

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w technologii Java (JEE, Spring);
  • znasz zasady SOLID przy tworzeniu kodu (zasada CLEAN CODE);
  • umiejętnie przygotowujesz Testy Jednostkowe;
  • znasz technologie Java 8+, Maven, Unix, Linux, Github, Bitbucket;
  • posiadasz doświadczenie w projektowaniu interfejsów REST API i wdrażaniu usług RESTful oraz w projektowaniu baz danych z wykorzystaniem SQL, Oracle/SQL Server, Redis
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim;
  • mile widziana będzie wiedza w zakresie technologii Front-End: JavaScript, TypeScript, React, Vue.

Oferta:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • pomoc w relokacji
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów.