Java Architect- Gdańsk

Obecnie poszukujemy Java Architekta dla naszego klienta, rozwijającego oprogramowanie dla międzynarodowych klientów z wykorzystaniem wiodących technologii (m.in. Java, .NET, Angular, React).
Zespoły pracują w podejściu Agile/DevOps i wraz z Klientami decydują o kierunku rozwoju systemów IT.

Zakres obowiązków:
• będziesz odpowiadać za przygotowanie architektury dla nowych rozwiązań w technologii Java;
• analizować technicznie istniejące systemy oraz projektować ich rozbudowę o nowe moduły i komponenty;
• prowadzić/wspierać zespół programistów w ramach projektu/-ów jako lider techniczny i mentor;
• pracować w międzynarodowych zespołach korzystając z naszych z najlepszych praktyk i metodyk zwinnych (np. Scrum, SAFe, Kanban);
• mieć możliwość rozwijania swoich kompetencji w nowoczesnych technologiach cloudowych np. AWS, Azure, Google Cloud

Oczekiwania:
• posiadasz praktyczne doświadczenie w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu stosu technologicznego opartego o Java;
• masz doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w dużych systemach informatycznych poparte konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;
• implementujesz dobre praktyki z dziedziny DevOps (Continuous Integration, Continuous Delivery, Test Driven Development);
• kładziesz duży nacisk na jakość wytwarzanego oprogramowania;
• bardzo dobrze znasz profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania;
• płynnie posługujesz się językiem angielskim.

Co oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym;
• szkolenia zawodowe i językowe;
• wsparcie w relokacji;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów