Full Stack Java Developer – Gdańsk

Dla naszego międzynarodowej firmy, która otwiera nowe centrum technologiczne -Agile Delivery Center w Gdańsku poszukujemy Full Stack Developera.

Twoje zadania:

  • będziesz tworzyć nowoczesne aplikacje dla klientów zewnętrznych w technologii Java i w oparciu o wzorce projektowe i architektoniczne, wykorzystując podejścia: DevOps, Domain-Driven Design, TDD;
  • pracować w międzynarodowych zespołach korzystając z naszych z najlepszych praktyk i metodyk zwinnych (np. Scrum, SAFe, Kanban);
  • rozwijać się w obszarze profesjonalnego wytwarzania oprogramowania, Clean Code;
  • będziesz blisko współpracować z doświadczonymi ekspertami, a przez to także mieć szerokie możliwości pogłębiania wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Oczekiwane kompetencje i doświadczenie:

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w pracy przy rozwoju oprogramowania;
  • dobrze znasz technologie: Java, Hibernate, Spring;
  • posiadasz wiedzę w zakresie rozwoju aplikacji frontendowych (JS, Angular, React, Vue);
  • posiadasz umiejętność automatyzacji wdrażania i testowania z wykorzystaniem: DevOps, narzędzi CI, Jenkins, OpenShift;
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim.

Oferta:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • wsparcie w relokacji
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów.