Front end developer- Gdańsk

Obecnie poszukujemy Front-end web developera dla naszego klienta, rozwijającego oprogramowanie dla międzynarodowych klientów z wykorzystaniem wiodących technologii (m.in. Java, .NET, Angular, React). Zespoły pracują w podejściu Agile/DevOps i wraz z Klientami decydują o kierunku rozwoju systemów IT.

Zakres obowiązków:
• będziesz tworzyć innowacyjne aplikacje webowe dla klientów zewnętrznych oparte na nowoczesnych technologiach (m.in. Angular, React, Vue) oraz wykorzystując podejścia: DevOps, Domain-Driven Design, TDD;
• pracować w międzynarodowych zespołach korzystając z naszych z najlepszych praktyk i metodyk zwinnych (np. Scrum, SAFe, Kanban);
• rozwijać się w obszarze profesjonalnego wytwarzania oprogramowania, Clean Code itp.;
• będziesz blisko współpracować z doświadczonymi ekspertami, a przez to także mieć szerokie możliwości pogłębiania wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Oczekiwania:
• posiadasz praktyczne doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w technologiach webowych: JavaScript, HTML5, CSS3 oraz komunikacji z serwerem opartej na REST oraz podstawy platformy js.;
• masz praktyczne doświadczenie w jednym z frameworków: Angular, React lub Vue;
• płynnie posługujesz się językiem angielskim.

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym;
• szkolenia zawodowe i językowe;
• wsparcie w relokacji;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów.