DevOps Engineer- Sopot/Remote

Dla naszego klienta, do nowo tworzonego Departamentu IT poszukujemy DevOps Engineera.

Twój zakres obowiązków:

  • wdrażanie, konfigurowanie i testowanie usług i rozwiązań IT,
  • współpraca z zespołami wytwórczymi w ramach procesu CI/CD,
  • utrzymywanie automatyzacji testów i statycznej analizy kodu wewnątrz strumienia CI,
  • konfiguracja i utrzymywanie pipeline’ów, runnerów i jobów z wykorzystaniem narzędzi CD,
  • monitorowanie kondycji i dostępności środowisk,
  • analiza techniczna i rozwiązywanie problemów występujących przy wdrożeniach i w trakcie rozwoju oprogramowania,
  • rozpoznanie i wdrażanie nowych technologii we współpracy z architektami i projektantami obszarów,
  • praca w zespole scrumowym przy wykorzystaniu zwinnych metod zarządzania projektami.

Nasze wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w rozwoju i wdrażaniu rozwiązań CI/CD,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi do automatyzacji procesu rozwoju oprogramowania, np. Jenkins,
  • znajomość narzędzi kontroli wersji, np. Git, doświadczenie w pracy z GitLab/GitHub flow,
  • doświadczenie w pisaniu skryptów Bash/shell w systemie Linux,
  • znajomość technologii kontenerowych, np. Docker, Kubernetes, Helm,
  • preferowane wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii i procedur,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowymi atutami będą: znajomość środowiska chmury Azure, znajomość Elasticsearch Kibana i/lub Grafana, znajomość Terraform, doświadczenie w pracy z Sonarqube

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • pracę w 100% zdalną,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.