Cloud Engineer – Sopot/remote

Dla Naszego klienta – lidera na rynku ubezpieczeń poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Cloud Engineer.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie zasobów chmury publicznej na wymaganym poziomie jakości,
  • udział w projektowaniu nowych i modyfikacja istniejących usług dla środowiska chmury publicznej wykorzystywanej w organizacji,
  • praca w narzędziach do automatycznego kreowania i odtwarzania infrastruktury w chmurze (Terraform, Jenkins, GitLab) – model Infrastructure as Code,
  • rekomendowanie nowych rozwiązań, które poprawią działanie obecnej konfiguracji infrastruktury chmury publicznej,
  • współpraca z architektami rozwiązań chmurowych oraz obszarem bezpieczeństwa IT.

Wymagania

  • 2+ lat doświadczenia w zarządzaniu i utrzymaniu infrastruktury i/lub systemów biznesowych,
  • 1+ doświadczenia z pracą i wdrażaniem rozwiązań przy wykorzystaniu usług dostawców chmury publicznej,
  • umiejętność przekształcenia wymagań klienta w wymagania technologiczne,
  • wiedza i doświadczenie w dziedzinie zarządzania środowiskami chmurowymi w oparciu o model Infrastrukture as Code), znajomość rynkowych procesów operacyjnych IT (ITIL, COBIT) oraz podstaw zagadnień bezpieczeństwa,
  • wielozadaniowości i zdolności równoległego rozwiązywania incydentów, gotowość do pracy w sytuacjach stresowych podczas awarii,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będą certyfikaty MS Azure (AZ-900, AZ-104 etc.).

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym