Business Development Manager – Warszawa/Gdańsk/Olsztyn

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera (Cyber Security).

Miejsce pracy: Warszawa/Gdańsk/Olsztyn

Zadania:

·       sprzedaż rozwiązań informatycznych z obszaru Cyber Security  – klienci w Polsce

·       budowanie partnerskich relacji z kluczowymi klientami, identyfikowanie potrzeb i realizacja celów w oparciu o produkty i usługi firmy

·       stałe monitorowanie satysfakcji klientów na każdym poziomie realizacji usługi

·       poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, dynamiczne reagowanie na zmiany rynkowe i technologiczne

·       proponowanie i wdrażanie best practise

Oczekiwania:

·       jesteś pasjonatem/pasjonatką nowoczesnych technologii (w szczególności z dziedziny cyberbezpieczeństwa) i potrafisz przekonać innych do wyboru Twojego rozwiązania

·       minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług związanych z inżynierią oprogramowania, IT lub teleinformatyką

·       zorientowanie na rozwój sprzedaży i budowanie kariery w zarządzaniu produktem, consulting

·       doskonałe rozumienie cyklu sprzedaży

·       umiejętność prowadzenia  rozmów z ekspertami technicznymi oraz umiejętność kształtowania i odpowiadania na obecne i przyszłe potrzeby biznesowe

·       portfolio kontaktów

·       gra zespołowa

Oferta:

·       możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy

·       opieka medyczna

·       ubezpieczenie na życie

·       dofinasowanie zajęć sportowych

·       dwa dodatkowe płatne dni urlopu wypoczynkowego

·       wolontariaty i wspieranie lokalnych społeczności

·       umowa o pracę lub kontrakt b2b