Architect Chmury – Sopot

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie, budowanie, modyfikowanie i testowanie rozwiązań chmurowych dla linii biznesowych w oparciu o przyjęte założenia funkcjonalne i jakościowe,
  • rozwijanie, budowanie, konfigurowanie, dostosowywanie, integrowanie usług lub rozwiązań IT,
  • testowanie usługi lub rozwiązania, ocena ich zgodności z przyjętymi standardami jakości,
  • recenzowanie i dokumentowanie architektury rozwiązań,
  • nadzorowanie zgodności wybudowanego rozwiązania ze specyfikacją,
  • realizowanie zadań projektowych zgodnie z harmonogramem dostarczenia, kosztami i jakością,
  • współpraca z zespołami serwisowymi w ramach procesu CI/CD,
  • wprowadzanie automatyzacji testów i statycznej analizy kodu wewnątrz strumienia CI,
  • przestrzeganie standardów kodowania i zasad analizy statycznej kodu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
  • 5+ lat doświadczenia w środowisku chmurowym,
  • preferowana znajomość architektury rozwiązań typu IaaS, SaaS, PaaS,
  • udokumentowane doświadczenie z wdrożenia minimum jednego rozwiązania produktowego, preferowane finanse lub ubezpieczenia,
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii i procedur,
  • 2+ lata doświadczenia w stosowaniu narzędzi kontroli wersji, np. SVG, GIT,
  • 3+ lata pracy w obszarze wsparcia procesów biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat: ITIL v 3/4 Foundation, MS AZ-303, MS AZ-304.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.