Front-end developer- Warszawa/Remote

Dla naszego klienta z Warszawy start-upu z branży fintech, który tworzy nowe standardy płatności cyklicznych, poszukujemy proaktywnego Front-end Developera do młodego, dynamicznego zespołu.

Masz opcję pracy z biura, zdalnej lub hybrydowej.

Profil i doświadczenie:

  • Doświadczenie komercyjne: 2 lata +
  • Bardzo dobra znajomość Javascript, Typescript, Angular 2+ (10)
  • HTML, CSS3 / SASS
  • Poczucie estetyki i dbałość o szczegóły
  • Design Patterns, Code efficiency, Code scalability
  • NPM, Webpack, Git

Zaplusujesz:

  • Znajomością Fluttera,
  • Stycznością/zainteresowaniem startupami, FinTechami,
  • Motywacją do dołączenia do dynamicznego zespołu startupowego!

Zadania:

Dużo pracy rozwojowej (głównie nowe funkcjonalności na podstawie przygotowanych ekranów przez designera) głównie w aplikacji webowej, ale i mobilnej.

Ścisłą współpraca z innymi developerami i product managerem nad optymalizacją wydajności aplikacji.

Dbałość o jakość dostarczanego kodu, implementację różnych potrzebnych zmian, w tym zmiany wersji frameworków (obecnie Angular 10) na wyższe gdy potrzeba.

Wspieranie innych i dzielenie się swoją opinią, wiedzą i know-how na co dzień.

Klient oferuje:

  • Umowa i wynagrodzenie: Współpraca na B2B (60-120 zł/h netto + vat) lub UZ/UoP (8500-15000 zł brutto)
  • Wewnętrznie: Jesteśmy pasjonatami (szczerze lubimy co robimy!), współpracujemy (#teamwork), Chcemy i Doskonalimy się (dążymy do bycia najlepszymi, rozwijamy się, mamy otwarte głowy i kwestionujemy pomysły). Działamy odpowiedzialnie. Regularny feedback i wewnętrzne TechTalki i integracje. Zapewniamy sprzęt i akcesoria niezbędne do pracy (Mac/Linux)
  • Flextime & Flexplace: Bardzo elastyczne godziny pracy. Flexplace – sam/a decydujesz skąd pracujesz, biuro jest otwarte a praca zdalna możliwa.